+ Bizi Takip Edin

Hakkında

Hakkında


İnsanoğlu tarih boyunca rahatsızlıklarının nedenini genelde dış etkenlere bağlamış, tedavilerini ise yine dışarıdan müdahale yolu ile sağlamaya çalışmıştır. Bu yöntemde her ne kadar doğruluk payı varsa da asla kesin çözüm olamayacağı otoriteler tarafından kabul edilmiştir. Yaşam sürecimiz içerisinde bizleri birçok şey etkisi altına almaktadır. Yaşadığımız çevre, aile ortamımız, iş hayatımız, beslenme alışkanlıklarımız, dinlenme şeklimiz, iyi ve kötü davranışlarımız sağlığımızı ve yaşam standartlarımızı olumlu ya da olumsuz etkilemektededir ki bu etkileme genellikle kötü yönde kendini göstermektedir. 
 
Bu tespitler doğrultusunda SAYEZ TURİZM A.Ş.; Salutaris Termal Turizm Kompleksinin üzerinde bulunduğu arazinin mülkiyetini de alarak, termal su kalitesinin çok yüksek olduğu Afyonkarahisar'da, doğa ile iç içe bir yaşamın dinlenme, eğlence, tedavi ve tatil güzelliklerini sunabilmek için SALUTARİS TERMAL TURİZM KOMPLEKSİ'ni ülkemizin ve dünya insanının hizmetine sunmak amacıyla bir proje oluşturmuş ve bu konuda da adımlarını atmıştır.
 
SAYEZ A.Ş.; böylesine devasa bir yatırımı gerçekleştirmek üzere başlattığı çalışmasında, daha önceden beri yapısında bulunan mühendislik, müşavirlik, inşaat ve işletmecilik üzerine engin tecrübesi sonucunda doğru adresi tespit etmiş ve Afyonkarahisar bölgesini tercih etmiştir. Öncelikle ülkenin kavşak noktasında bulunan Afyonkarahisar ilinin stratejik konumu ve ulaşım kolaylığı açısından oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Ankara, İzmir, Konya, Antalya, Eskişehir, Bursa ve Uşak gibi illerimize çok yakın mesafede olması üyelerimiz için bir avantajdır.

Geri Dön